Arif Arcan

İt ürür, Türkiye yürür!

Tarih: 07.02.2018 13:13

Bu başlığı bir kez daha atmıştım, o kadar çok it var ki iki başlık ancak yetiyor mazur görün!

Ne yazsam, başkalarının ağzıyla rüzgar yapan PKK yelpazesi Kılıçdaroğlunu mu, cerahat lideri Fetöyü mü, mevsimsiz kin yetiştiren adı SERA olan omurga züğürdü bir hatunu mu ? Neredeyse kemik gözlüklerini itlerin önüne yal olarak koyacak dağ enteli aydınları (!) mı? Mehmet’in yeni doğan bebeğine süt değil kan koklatan şerefsizlerin hangisini yazalım. Süt değil yetimlik emen bebeklerin eline bir daha dokunamayacak olan yiğit babaları mı yazsam…

Bir tarafta Allah’ın ipine sarılan yiğitler, diğer tarafta allı güllü fistanlara sarılıp etekleriyle mayın döşeyen korkaklar var.. Ne savaşından bahsediyorsunuz? Ne yani Figen ve avanesinin sırt ağrılarına iyi geliyor diye dağ cellatlarına “ Buyrun” mu deseydik.

Ey ! Kılıçdaroğlu Sarayda altın klozet var diyerek gündemin canına okuyan siyaset ufkunla, yiğitlerin alnındaki ufuk çizgisini göremezsin. Bu topraklara fetö salyasıyla cilalanmış koltuk kapmaca oynadığın ve yatak odası dikizlediğin gözlerle değil bir vatansever gözüyle bakabilmeyi başarabilseydin sana işte o zaman muhalefet lideri diyebilirdik. Şimdi bırak muhalifliği o takıldığın klozetin müteahhiti olamazsın.

Sen yıllardır yalanların sahteliğin omurganı pazara sürüşünle halkın ırzına geçen sen! Başkanlığını garantilemek için hangi kaset mafyasının önüne yattın ? Pavyon siyasetiyle adam düşürmece oynarken oradan çıkan kasetlere avanen kemik yakalamış enik refleksiyle hırlarken o kadar güzel salağa yatıyordun ki senin çete seni uyandırmaya kıyamadı Kemal! 

Bünyen iftira ile yağ bağladı, vicdansızlığın obezi oldun lakin adalet yürüyüşüyle sadece karakterin zayıfladı Kemal! Ne iş..

 Sen yürüdün terini Fetö sildi Kemal nedendir..

Şimdi kalkmış ana sınıfı terk siyasetinde ne kadar uzman olduğunu göstermeye çalışıyorsun e biz zaten biliyoruz rahat ol!

Kusura bakma da siz de liderlik vasfı yok hevallik vasfı var.

Ey halk, haçlıyı sınır dışında arama haçlıyı kahvesinde köpük yalayıp dağda köpek sayan modifiye heriflerde ara!

Takım elbiseli mayınlarını gör, takım elbiseli roketatarlarını gör..

İtler Haçlıların önünde eğildi diye

Yiğitler kıyamlarından vazgeçecek değil..

Yorum Yazın

Yorumlar

    İlk yorumu siz yapın